Me kaikki osallistumme asiakaspalveluun ja olemme täällä Sinua varten ! Nimen jälkeen päävastuualueet.

 

Liikkeen yhteystiedot

Puh:

Osoite:
Sähköposti:
Internet:
Avoinna:

09 - 439 1010
  
Olarinluoma 14, 02200 Espoo
asiakaspalvelu@priima.com
http://www.priima.com
Arkisin klo 8-17

 


 

 

 

 


Outi Kivinen
Noutotukku / Asiakaspalvelu
Puh. suora 044-7353 302
Sähköposti: outi.kivinen@priima.com


Asiakaspalvelu
Puh. 09 - 439 1010 
Sähköposti: asiakaspalvelu@priima.com

Harriet Konsin
Asiakaspalvelu / Noutotukku
Puh. suora 044-7353 309
Sähköposti: harriet.konsin@priima.com

Peter Wikström
Toimitusjohtaja
Myynti / palvelusopimukset 
Puh. suora 050-3019 280
Sähköposti: peter.wikstrom@priima.com

Jarkko Tolonen
Myynti / palvelusopimukset
Puh. suora 044-7353 304
Sähköposti: jarkko.tolonen@priima.com

Minna Ikineva
Osto / järjestelmien ylläpito
Puh.suora 044-7353 303
Sähköposti: minna.ikineva@priima.com

Merja Nieminen
Toimisto: Laskutus/reskontrat
Puh.suora 044-7353 301
Sähköposti: merja.nieminen@priima.co

Mikko Moilanen
Varasto
Puh.varasto 044 7353 305 
Sähköposti: varasto@priima.com

Sari Nironen
Varasto
Puh.varasto: 044-7353 305
Sähköposti: sari.nironen@priima.com

Mikko Virtanen
Varasto / Kuljetus
Puh.varasto: 044-7353 306